قوانین و مقررات

شرايط و ضوابط استفاده از خدمات مرکز تخصصی دامنه

از آنجا که استفاده از خدمات این وبگاه منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد، لذا ارسال فرم سفارش و خرید هرگونه محصول از وبگاه دامنه به منزله مطالعه كامل این قرارداد و مورد تایید بودن تمامی موارد فوق از سوی مشتری می باشد. وبگاه دامنه این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان موارد این توافقنامه را تغییر دهد و کاربران موظف هستند هنگام هر سفارش این توافقنامه را مطالعه نمایند.

خریدار: شخصی است اعم از حقیقی یا حقوقی که در سامانه ثبت نام وبگاه دامنه و یا در قرارداد فیمابین مشخصات وی به عنوان خریدار ثبت می گردد.
تبصره : چنانچه شخصی به جز شخص خریدار نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نموده باشد در آن صورت وبگاه دامنه تعهدی در قبال پرداخت کننده هزینه ها نداشته و صرفاً شخص خریدار (شخص حقیقی یا حقوقی ثبت شده در فرم ثبت نام هنگام سفارش و یا خرید محصول و یا سرویس) را به عنوان طرف قرارداد تلقی خواهد کرد.

سرویس: سرویس های مورد تعهد وبگاه دامنه صرفاً مواردی هستند که در فرم خرید خدمات به صراحت قید گردیده است. ( موارد قید شده تصریحی هستند نه تمثیلی )

مدت زمان تحويل: در شرایط معمول انجام کلیه خدمات بصورت آنی صورت می‌گیرد، در مواردی که نیاز به ارسال مدارک توسط خریدار باشد ممکن است انجام کار بین ۳ تا ۵ روز کاری به طول بینجامد.

پرداختها: کلیه پرداختهای خریدار با اتصال این سامانه به درگاه پرداخت اینترنتی و از طریق شاپرک صورت می گیرد و پرداخت از طریق تمامی کارتهای عضو شبکه شتاب قابل انجام است. بعد از پرداخت کد پیگیری و مبلغ پرداختی دربخش مالی قسمت «وضعیت و گردش مالی» قابل مشاهده می‌باشد.

روند استرداد: در صورت انصراف از خرید و یا تایید عدم امکان انجام خدمت، کارشناسان مربوطه با خریدار تماس گرفته و پس از دریافت شماره شبا و یا شماره کارت پس از گذشت حداکثر ۷۲ ساعت وجه به حساب شخص خریدار واریز می گردد لازم به ذکر است وجه فقط به حساب کارت وارد شده در درگاه بانکی هنگام خرید استرداد داده می شود.

روند مرجوعی و نحوه فسخ خدمات: در صورتی که خریدار پیش از تایید نهایی سفارش، از خرید منصرف شده باشد، مبلغ به صورت اعتبار در بخش مالی عودت می‌گردد و در این صورت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.
تبصره: از آنجایی که ثبت، تمدید و انتقال دامنه بصورت آنی صورت می‌گیرد امکان مرجوعی و فسخ برای آنها امکان پذیر نیست.

پشتیبانی و بررسی شکایات: پشتیبانی ارایه شده در وبگاه دامنه از طریق سیستم تیکت، چت و ایمیل بصورت ۲۴ ساعته ارایه می‌شود. همچنین شماره‌های تلفن ذکر شده در وب سایت همه روزه به جز پنجشنبه‌ها و روزهای تعطیل از ساعت ۱۰ الی ۱۷ آماده پشتیبانی و دریافت شکایات و پاسخگویی تلفنی مسایل اداری می‌باشد. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پشتیبانی می بایست از روشهای مذکور اقدام فرمایید.

تعلیق: قطع موقت و یا دائم سرویس به دلیل عدم رعایت شرایط و ضوابط وبگاه دامنه.
تبصره: مبالغ پرداختی مشترک جهت استفاده از سرویس در زمان تعلیق قابل استرداد نمی‌باشند.

رعایت حریم شخصی: وبگاه دامنه حفظ حریم خصوصی کاربران را جزو وظایف لاینفک خود می‌داند و از آنجایی که برای خرید، پشتیبانی، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وبگاه اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند، متعهد می‌شود حداکثر امنیت اطلاعات کاربران را تامین نماید و از دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات جلوگیری نماید.

توافقنامه استفاده از مرکز تخصصی دامنه

۱. از آنجاییکه دامنه‌ها تماماً با مشخصات مشتری ثبت شده و مالکیت دامنه در اختیار مشتریست لذا مسئولیت نگهداری از دامنه نیز به عهده مشتری می‌باشد و در صورت سوء استفاده یا انتقال دامنه شرکت هیچ مسئولیتی را نمی‌پذیرد.

۲. مسئولیت انتخاب نام دامنه با مشتری است و پس از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامنه وجود ندارد.

۳. وبگاه دامنه متعهد می شود كه در قبال دریافت مبلغ تعیین شده، دامنه معرفی شده را به سفارش متقاضی به ثبت برساند و یا در صورت عدم امکان ثبت توسط وبگاه دامنه به هر دلیلی مبلغ دریافتی را به متقاضی عودت نماید.

۴. عودت مبلغ پرداختی از جانب مشتری، پس از سفارش و ثبت دامین، به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

۵. مسئولیت انتخاب نام مناسب برای دامنه بر عهده متقاضی است. هرگونه پیامد ناشی از انتخاب نامهای نامناسب، از قبیل تداخل نامهای انتخاب شده با نام سایر شركتها و موسسات و نیز نامهای غیر اخلاقی و غیر قانونی بر عهده متقاضی است. وبگاه دامنه همچنین پس از ثبت دامنه برای متقاضی، هیچگونه مسئولیتی در قبال نحوه استفاده متقاضی از آن دامنه را نخواهد داشت.

۶. خواهشمند است نام دامنه را عاری از هرگونه اشتباه درج فرمایید، زیرا نام دامنه ها پس از ثبت غیر قابل تغییر می باشند.

۷. در صورتیکه حداقل ۱۰ روز قبل از انقضای دامین توسط متقاضی اقدامی در جهت تمدید دامین صورت نپذیرد، وبگاه دامنه هیچ گونه مسئولیتی را در قبال تمدید آن نخواهد پذیرفت.

۸. مالکیت هر دامین طبق قوانین بین المللی متعلق به سفارش دهنده آن می باشد. لذا هر شخصی که یک دامین را زودتر سفارش دهد و هزینه آن را واریز نماید مالک دامین به ثبت رسیده خواهد بود.